Oferta

NASZA OFERTA


Safety Logistics oferuje sprzedaż innowacyjnych systemów paneli z siatki stalowej firmy Troax do wygradzania magazynów, zabezpieczania maszyn i ochrony mienia. Systemy wygrodzeń skierowane są do trzech segmentów rynku:

Magazyn i Logistyka

Przemysłowe i magazynowe ścianki działowe, system zabezpieczający towar na regałach oraz system regałowy

Urządzenia zautomatyzowane

Roboty przemysłowe – system zabezpieczenia maszyn

Przechowywanie i ochrona mienia

Systemy ochrony własności, pojazdów oraz systemy do przechowywania.

icon

ZABEZPIECZENIE MASZYN

Systemy ochrony maszyn Troax są w pełni zgodne z wymaganiami Europejskiej Dyrektywy maszynowej 2006/42/WE, projektowane zgodnie z wymaganymi wartościami bezpiecznych odległości podanych w normie ISO 13857, a także testowane przy użyciu energii sięgającej 2500 dżuli.

icon

OCHRONA MAGAZYNÓW

Safety Logistics oferuje w pełni kompletne rozwiązania dla całego sektora logistyki i magazynowania, gwarantując bezpieczeństwo w jego środowisku pracy- od dużych centrów dystrybucyjnych po takie obszary jak serwerownie.

icon

OCHRONA WŁASNOŚCI

Systemy z paneli siatkowych do przechowywania są doskonałym sposobem organizacji powierzchni magazynowej najemców. Zapewniają dostęp światła oraz wentylację w połączeniu z wysokim poziomem bezpieczeństwa w przypadku pożaru lub włamania.

icon

MAGAZYNY ZAUTOMATYZOWANE ORAZ WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Budujemy coraz wyżej, wymagamy coraz więcej, żyjemy i pracujemy coraz szybciej. Pęd i rozmach dotyczą również łańcucha dostaw, który już od kilku lat związany jest z budową magazynów zautomatyzowanych, wymagających szczególnej uwagi pod względem bezpieczeństwa. Wszystko to wpływa na zmianę sposobu budowania i użytkowania magazynów, a my każdego dnia robimy wszystko, aby tym wymaganiom sprostać.

icon

BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE

Safety Logistics jako oficjalny partner i współzałożyciel spółki Twoja Dobra Energia dąży do maksymalnego zwiększenia bezpieczeństwa energetycznego swoich klientów. Wspólnie i razem z Tobą chcemy zadbać o dobrą energię, dobrą dla naszej Ziemi, dobrą dla naszego portfela i dobrą dla naszych dzieci!

WYGRODZENIA I OCHRONA
MAGAZYNÓW


Przemysłowe i magazynowe ścianki działowe, systemy zabezpieczeń anti-collapse i półki siatkowe do zastosowań w zakresie dystrybucji

ZABEZPIECZENIE
MASZYN


Od ponad 60 lat projektujemy innowacyjne systemy paneli z siatki stalowej do zabezpieczania maszyn, wygradzania magazynów i ochrony mienia.

OCHRONA
MIENIA


Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby w zakresie przechowywania i ochrony, posiadamy rozwiązania, które będzie do nich pasować.