OCHRONA WŁASNOŚCI

klatka do przechowywania

Systemy z paneli siatkowych do przechowywania są doskonałym sposobem organizacji powierzchni lokatorskich najemców czy właścicieli mieszkań. Zapewniają dostęp światła oraz wentylację oraz charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa w przypadku pożaru lub włamania

Safety Logistics oferuje szeroką gamę systemów do przechowywania oraz ochrony mienia. Ściany wykonane z paneli siatkowych mają wiele zalet:

  • Zapewniają swobodny dostęp światła
  • Zapewniają doskonałą wentylację pomieszczenia
  • Chronią przed uszkodzeniami oraz włamaniami

Systemy paneli siatkowych Troax wzbogacone są o szeroką gamę drzwi i zamków o różnym poziomie bezpieczeństwa. System ścianek działowych jest elastyczny dzięki czemu można go dopasować do większości nieruchomości i przestrzeni.

SYSTEMY OCHRONY WŁASNOŚCI

SYSTEM KLASYCZNY

System zbudowany z paneli siatkowych, który przeznaczony jest do miejsc charakteryzujących się dobrą ochroną zewnętrzną i niewielkim ryzyku manipulacji, włamania i uszkodzenia. Może być stosowany również jako ścianka działowa w obrębie innego systemu zabezpieczeń Troax.

Panele zapewniają przepływ powietrza oraz światła, a dzięki doskonałej widoczności umożliwiają szybkie wykrycie pożaru i łatwość jego ugaszenia bezpośrednio przez przegrody siatkowe.

klasyczny box do przechowywania

Panele Troax

Podstawą klasycznego systemu Troax jest panel UR350 oraz UR300. Panele wykonane są ze spawalnej ramy 19×19 mm oraz siatki stalowej o grubości 2,5 mm, tworzącej oczko o wymiarach 50×50 mm 100 x 50 mm.

Typ P składa się z paneli wykonanych z falistej blachy aluminiowo-cynkowej 0,5 mm. Panel ma wysokość 2200 mm i jest dostępny w 5 szerokościach od 200 mm do 1000 mm. Typ P jest to alternatywny system paneli przednich, gdy wymagana jest ochrona przed widokiem z zewnątrz. Panele z blachy są kompatybilne z panelami siatkowymi UR 350 i UX 450 jako ściany działowe lub dachy.

Drzwi Troax

Bezpieczne i bez progowe drzwi umożliwiają przejście osobom niepełnosprawnym fizycznie. Drzwi UR350 mają ościeżnicę wykonaną ze stalowej ramy 30×20 mm oraz dwie specjalnie zaprojektowane poprzeczki gwarantujące stabilizacje i bezpieczeństwo. Drzwi są dostarczane wstępnie zamontowane i gotowe do montażu.

SYSTEM ŚREDNI

Troax Medium to system ścianek działowych do pomieszczeń w budynkach mieszkalnych, piwnicach i strychach, w których wymagany jest odpowiedni poziom ochrony przed włamaniem. Panele z siatki umożliwiają przenikanie światła i cyrkulację powietrza, a wszelkie pożary można szybko zlokalizować i ugasić z zewnątrz

Miejsca do przechowywania średni-2880w

Panele

Średni system zabezpieczeń opiera się na panelach z siatki UX450, w sytuacji gdy wymagany jest wyższy poziom ochrony. Panele zbudowane są ze spawanej ramy 30×20 mm, siatka wykonana jest ze zgrzewanego drutu 3×3,75 mm, który tworzy oczka 50 x 50 mm. Łatwy montaż sprawia, że UX 450 można dostosować do prawie każdego rodzaju pomieszczeń gdyż pasuje zarówno do wąskich, jak i szerokich przestrzeni, niezależnie od wysokości sufitu. Jest kompatybilny z Troax UR 350 i Troax UX 550. Panel UR SP z pełnej blachy jest stosowany głównie jako ściana frontowa w pomieszczeniach, które maja już zapewniony odpowiedni poziom ochrony zewnętrznej. Zastosowanie takiego panelu uniemożliwia sprawdzenie co znajduje się w komórce.

Drzwi Troax Medium

Drzwi UX 450 wchodzą w skład systemu Troax Medium i mogą być stosowane razem z panelami z siatki UX 450. Drzwi mają specjalnie zaprojektowaną osłonę chroniącą nad kłódką, która utrudnia uszkodzenie samej kłódki i włamanie się do środka. Skrzydło ma ramę wykonaną ze stalowej ramy 30×20 mm i dwie specjalnie zaprojektowane poprzeczki, dzięki którym drzwi są stabilne i bezpieczne, a także przystosowane dla wymagań osób niepełnosprawnych.

SYSTEM WYSOKIEGO BEZPIECZEŃSTWA

Troax Safe

Troax Safe to system o najwyższym poziomie bezpieczeństwa w zakresie ochrony mienia. Opiera się na panelu z siatki UX 550, który jest zgodny z wymogami normy szwedzkiego Stowarzyszenia Zapobiegania Kradzieży w zakresie ochrony przechowywania mienia. Troax Safe doskonale sprawdza się w miejscach szczególnie narażonych na próby włamania, takich jak komórki lokatorskie lub schowki na wózki spacerowe lub rowery. Tak jak pozostałe systemy Troax Safe zapewnia lekkie i przewiewne miejsce do przechowywania z możliwością bardziej skutecznego wykrywania i gaszenia pożarów.

miejsca do przechowywania wysokiego bezpieczeństwa-1920w

Panele systemu Troax Safe

Przegrody UX550 mają specjalne sekcje, aby zminimalizować ryzyko włamania. System został przetestowany i zatwierdzony zgodnie z SSF 1990-06-30 / B. Troax Safe można uzupełnić przegrodami z serii UX 450 i UR 350.

Drzwi

Drzwi UX 550 są przeznaczone do stosowania z panelami z siatki UX 550 w systemie Troax Safe. System został przetestowany i zatwierdzony przez Szwedzkie Stowarzyszenie Zapobiegania Kradzieży (SSF), a drzwi mogą być używane w pomieszczeniach wymagających dodatkowego wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Skrzydło ma ramę wykonaną ze stalowych rurek 30×20 mm i dwie specjalnie zaprojektowane poprzeczki, dzięki czemu jest stabilny i bezpieczny. Drzwi są również wyposażone w specjalnie zaprojektowaną osłonę, która zapewnia dodatkową ochronę kłódki. Rozmiar oczek jest taki sam, jak paneli działowych, 50 x 50 mm. Drzwi są przystosowane dla osób niepełnosprawnych i są dostarczane gotowe do montażu.

PRZECHOWYWANIE POJAZDÓW

system garażowy troax

przechowywanie pojazdów do garaży

W ofercie Safety Logistics dostępny jest System Garażowy Troax, który umożliwia tworzenie indywidualnych miejsc garażowych na parkingu wielopoziomowym i nie tylko. System składa się z elastycznych paneli siatkowych, które można łatwo zainstalować w istniejących pomieszczeniach. Przednia ściana garażu jest zbudowana w całości lub częściowo na przesuwnych drzwiach, które umieszczone są na górnej szynie. Motocykle, motorowery i rowery są znacznie bezpieczniejsze w zamkniętym miejscu garażowym.

SYSTEMY DO PRZECHOWYWANIA

Troax Self-Storage

samoprzechowywanie - boxy osobiste

Troax Self-Storage

Troax Self-Storage to urządzenie do przechowywania trzeciej generacji. Zaprojektowany przez Troax wyjątkowy system z białymi halami o wysokim połysku, w połączeniu z kolorowymi drzwiami daje klientom przyjemne wrażenie estetyczne, nie tylko dziś, ale także przez wiele lat w przyszłości.

Płaskie panele ścienne występują w odcinkach o szerokości 324 mm i grubości 0,8 mm. Unikalna konstrukcja paneli sprawia, że system jest zarówno mocny, jak i stabilny.Panele ścienne w korytarzach mają biały połysk, co zapewnia trwałe i ekonomiczne rozwiązanie oraz atrakcyjne wnętrze.

Panele do podziału ścian składają się z sekcji o szerokości 1050 mm i grubości blachy falistej o grubości 0,45 mm, ale z ocynkowanym wykończeniem. Płyty są połączone ze sobą za pomocą haczyka, co oznacza, że wszystkie ostre krawędzie są ukryte, a ścianka działowa jest bardziej bezpieczna.

Ściany są dostarczane z profilem U z ukrytymi krawędziami z blachy o grubości 1 mm, montowanymi poziomo, aby zwiększyć wytrzymałość ściany. System dobrze ukrywa śruby i tworzy skuteczną ściankę działową między różnymi jednostkami pamięci.

TROAX BOX

Troax Box to wolnostojąca, zamykana klatka, która jest popularna w miejscach takich jak np. place budowy. Box ma ściany i dach wykonany z wytrzymałej metalowej siatki. Dzięki modułowej konstrukcji możliwe jest dostosowanie jej głębokości od 200 mm właściwie do nieskończoności. Głębokość systemu Troax Box może zostać przedłużona gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

System występuje w sześciu standardowych rozmiarach i zbudowany jest z paneli UX450. Może być stosowany jako stałe miejsce do przechowywania lub jako instalacja tymczasowa. Model ocynkowany jest idealny do użytku na zewnątrz. Podwójne drzwi są wystarczająco duże, aby zmieścić wózki widłowe i przyczepy, a unikalna konstrukcja zawiasów umożliwia ich otwieranie na przestrzeni 270 stopni.

troax box - klatka - ochrona własności